správa pohľadávok

Creditreform je kompetentný a kvalifikovaný partner na inkaso pohľadávok nielen na Slovensku, ale aj kdekoľvek v zahraničí.

Máme riešenie aj pre Vás

Nechcú Vám zákazníci platiť? Obráťte sa na nás. Pohľadávky vymáhame mimosúdne, súdne aj exekučne. K externej správe môžete odovzdať jednotlivé pohľadávky aj celé portfolio. Pohľadávka odovzdaná na inkaso musí byť po splatnosti a nemela by byť sporná.

Či už ste v akejkoľvek situácii máme to správne riešenie

Creditreform-Inkasso-neu-950x503.jpg

Individuálny prístup

Ponúkame individuálne riešenie ku každému inkasnému prípadu. V spolupráci s oddelením hospodárskych informácií zvolíme vhodný a najrýchlejší spôsob úhrady.

950x503-kreditversicherung.jpg

Mimosúdne konanie

Prioritou je uprednostnenie mimosúdneho spôsobu vymáhania pohľadávok, tento proces je najrýchlejší, najekonomickejší a zachováva korektný vzťah so zákazníkom.

Tu vám zaistíme celý proces riadenia: písomnou, telefonickou, prípadne aj osobnou formou. Všetko v spolpráci s oddelením hospodárskych informácií.

Creditreform-Verkauf-Forderung-Rechnung-950x503_01.jpg

Súdne konanie

Pokiaľ nie je cesta mimosúdneho konania, či by dochádzalo iba k predlžovaniu celého procesu, sme pripravení zabezpečiť priebeh súdneho konaniea. Celý proces doplňajú služby a spolupráca s exekútormi.

Creditreform-Inkasso-Zahlung-leisten-950x503.jpg

Zahraničné pohľadávky

Celkovú správu pre mimospdneho i spdneho konania podľa miestnych pravidiel a zvyklostí s jazykovou vybavenosťou zabezpečujú kancelárie Creditreform po celom svete.

Môžete odovzdať jednotlivé prípady aj celé portfólio pohľadávok, vždy nájdeme vhodné riešenie.

Kontaktný formulár